.

Konkurs poezji 1
10.12.2013
Konkurs poezji

Konkurs poezji  W dniu 20.11.2013 w Bursie Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 w Krakowie odbył się IX Wojewódzki Konkurs Poezji Śpiewanej dla młodzieży Burs i Internatów. Naszą placówkę reprezentowali Weronika Mickoś i Bartosz Wojnicki.

Żołnierskie mormorando 1
26.11.2013
Żołnierskie mormorando

Żołnierskie mormorando W sali widowiskowej wiśnickiego MOK-u odbyły się przesłuchania konkursowe XI Małopolskich Retrospekcji Piosenki Żołnierskiej „Żołnierskie Mormorando”, w którym wystąpiła nasza wychowanka Agnieszka Kasińska.

200 lat bł. Edmunda Bojanowskiego 1
26.11.2013
200 lat bł. Edmunda Bojanowskiego

Spotkanie z funkcionariuszem policji 1
30.10.2013
Spotkanie z funkcionariuszem policji

Spotkanie z policjantem W dniu 28.10.2013 r. odbyło się spotkanie z policjantem Panem Leszkiem Machajem. Prelekcja dla uczniów klas pierwszych odbyła się pod hasłem "Prawo a młodociani"

Otrzęsiny 1
24.10.2013
Otrzęsiny

Otrzęsiny 2013 Grono "starszych" przyjęło do społeczności bursy nowych kolegów i koleżanki. Aby jednak wszyscy mogli szczęśliwie mieszkać pod wspólnym dachem dokonały się w naszej placówce coroczne Otrzęsiny. Podczas wspólnej zabawy w przysłowiową "farmę" uczniowie wykazali się sprawnością fizyczną, intelektem oraz wrodzonym sprytem. Po złożeniu ślubowania przewodniczący bursy oznajmił: Pierwszoklasiści wita

Bieg Papieski 1
17.10.2013
Bieg Papieski

Bieg papieski 16 października to dzień, w którym obchodzimy rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. Jak co roku wychowankowie bursy uczestniczyli w Biegu Papieskim ulicami naszego miasta.